Det har visat sig att ett av mina fans sprutar väldigt hårt.
Han har skickat mig några filmer och jag blir lika överraskad varje gång. Det sprutar lååångt!
Här är ett litet smakprov. Jag har sett dom som sprutar mer, men aldrig att det sprutar så hårt. Sen vet jag inte om det är något att skryta om - om man kan ha nån nytta av det :)
Ni killar tycks i allmänhet har det väldigt svårt med att sikta :P
Vilken brandspruta! Själv sprutar jag rikligt men inte fullt så starkt
SvaraRaderaDet håller jag med om. Läckert när killen sprutar mycket.
RaderaJa det är väl fall man ska ga tjejen nackspärr....
SvaraRaderaÖverraskningsmomentet menar du? Ibland blir man överraskad när sprutet väl kommer.
RaderaNatti natti Josefin och inatt drömmer du om sprutande snoppar :-)
SvaraRaderaSperma behövs ju för bebistillverkningen.
Sperma betyder frö.
Killar som sprutar drömmer och fantiserar jag om ibland. Tycker det är så läckert och facinerande när killen kommer. Liksom sprutar på det sättet.
RaderaOkej, det finns något som heter penisavund som kvinnor känner.
SvaraRaderaUndra om det finns vagina avund också män känner.
Undra hur det skulle kännas att ha en vagina mellan bena med klitoris och blygdläppar, vet inte för jag har ju snopp mellan mina ben.
Kollar in en söt tjej i ett par träningsbyxor tidigare ikväll som gick förbi mig kollade in hennes mus och hennes lår och hur rumpan rörde sig. Hon luktade gott också, kom en parfym doft när hon gick förbi, härligt.
Kanske din kille får göra dig gravid i framtiden då, då får du känna sperma i dig när han sår ett frö i dig?