I denna bildserie ingår det 22 stycken bilder där jag är på ett hotellrum bara iklädd underkläder. Jag tar av mig naken framför kamerna, sedan är det en liten pause i fotograferandet förrän ni slutligen får se hur jag fått en sats sperma sprutad över min rumpa.
Vad som hände medan vi inte fotograferade kan ni nog gissa er till ;)
Du har fin kropp. Brukar i smyg kolla på dina bilder. Ger mig mycket. Sen blir jag kåt och ger flickvännen en rejäl omgång.
SvaraRaderaStygging! Gillar tanken av att killar och män tittar på mig i smyg.
RaderaKlart vi kollar på snygga kvinnor ju.
RaderaJag gillar också sperma. Så jag vill helst att min kille sprutar över mig där han känner för. Vill han komma i ansiktet får han förvarna först så jag hinner blunda.
SvaraRaderaJa det är inte så trevligt att få i ögonen eller i håret.
RaderaKul med fler tjejer som delar med sig av sina tankar 😀 gillar öppenheten
RaderaJa lite sperma har aldrig skadat. Nåt naturligt som tillhör sexet. Så är väl inte hela världen om man får lite grann på sig. Killarna njuter ju av det. Man kan ju duscha efteråt. Så min kille får alltid komma där han känner för. Så ibland inuti fittan. I bland över rumpan i bland tuttarna ansiktet munnen osv.
SvaraRaderaUrläckra bilder! En favorit för mig är att få knulla tjejen när hon ligger ner på mage. Jag sitter över henne med hela min tyngd och gillar att ha henne under mig samtidigt som kuken uppskattar den ställningen.
SvaraRadera