torsdag 24 juli 2025

Sommarkänslor

Det har varit en het sista vecka med 25+ grader varje dag. Det har därför blivit ganska slöt och några dagar på stranden och i solen.

Tyvärr har jag hunnit bränna mig. Det blir så när man har något för ljus hy för det här vädret och det hjälper ju inte när jag är något rödlätt och har dom pigmenten. Så då har jag fått smörja in mig extra mycket.

Sexfantasier sista tiden har handlat om oskyldiga flirtar, där det blivit lite pirr. Jag gissar att det kan liknas med det man kallas "sommarkänslor".

Jag har också fått mail från trosköpare och har just nu på mig ett par knallrosa stringtrosor. Det skapar alltid ett extra pirr. Att känna tyget där nere och veta att det absolut inte gör nånting ifall det blir lite extra vått. Jag kan också fantisera om vad som ska hända härnäst med trosorna, efter att jag skickat iväg dom. Jag har mina misstankar att det är nåt snuskigt på gång ;) Inget man berättar för nära bekanta eller pratar om i kyrkan direkt :)



7 kommentarer:

  1. Skulle gärna linda dina våta trosor runt min ....

    SvaraRadera
    Svar
    1. Du får skriva till mig på finajosefin@hotmail.com så tror jag vi kan lösa det ;)

      Radera
  2. Nu då det varit så varmt. Har du badat naken något?

    SvaraRadera
    Svar
    1. Ja det har jag gjort. Det var så skönt att få svalka sig.

      Radera
    2. Vad nice. Har själv badat näck några gånger. Jätteskönt ju. Sen sover jag alltid näck. Det kan jag rekommendera om du inte redan gör det.

      Radera
  3. Vad var det för typ av bilder som fanns på dig. Funderar på att överraska pojkvännen som är ett fan av dig.
    // Anna

    SvaraRadera
    Svar
    1. Det finns lite av varje. Fotograferat sedan jag var 18 år. Posering, dildo, sex, analt, sperma, buttplug, utomhus, våtare, närbilder med mera.

      Varje bildserie är 20-50 bilder. Skriv till finajosefin@hotmail.com så berättar jag mer.

      Radera