Det börjar vara ett tag sedan jag hade min förra dejt. Jag skrev i april om den träffen och när jag träffade en man på hans hotell för ja... lite spännande och skönt så där :)
Dels blir jag lite generad när jag tänker tillbaka på det och dels blev jag förvånad att det ändå var så pass länge sedan. Jag kan fortfarande komma på mig själv med att tänka tillbaka på små situationer från det mötet och det vi gjorde.
Vi har haft kontakt några gånger sedan träffen och nu plingade det till under kvällen och det visar sig att han ska komma upp en sväng innan sommaren och undrar om jag har lust att träffas.
Efterom jag har fantiserat en hel del om det och jag och killen även haft en del gemensamma fantasier så vet jag att jag att jag både har tillåtelse och har lust för en sån träff - vilket gjorde att jag direkt kunde svara på den frågan.
Killen såg min reaktion när det plingade i telefonen och undrade vad det var. Det dröjde inte speciellt länge innan han hade smekt av mig byxorna och trängde in i mig. Det var en snuskig känsla att bli knullad av killen samtidigt som jag svarade på hans meddelanden.
Fast sen la jag faktiskt bort telefonen och lät killen fortsätta knulla mig tills jag fick en lång och skön orgasm med många snuskiga fantasier i tankarna.

Jag var tvungen att läsa det förra inlägget en gång till. Jag älskar dina inlägg där du berättar hur du knullat. Höra om alla detaljer och vad du gillar.
SvaraRaderaJag gillar att drömma mig tillbaka och skriva om det. Blir som att jag återupplever det på ett sätt. Våt brukar jag bli också :)
RaderaVacker kvinna på bilden.
SvaraRaderaDet är en lånad bild. Brukar göra dom svartvita för att visa på det.
RaderaÄr det långt bort till att han är i stan igen? Vad är det du mest är sugen på att han gör med dig?
SvaraRaderaDen som väntar på något gott brukar man ju säga. Tyvärr är det lite för många dagar kvar ;) Jag gillar ju att vara lite undergiven och saker som spelar med det temat.
RaderaSkriver han till dig vad han vill göra med dig när ni ses?
RaderaDå han känner till bloggen så har han fått en del inspiration. Förra gången pratade vi inte om det, men den här gången har han faktiskt kommit med några förslag och önskemål. Det känns rätt "avklätt" att träffa han när han kunnat läsa allt jag skrivit på bloggen :)
Radera