När sakerna låg där framför mig blev jag lite ställd. Det var så många nya saker på en och samma gång. Dildon såg annorlunda ut än jag är van vid, lite bulligare och mer ojämn i sin form. Repen såg rustika och grova ut.
En sån där "paddel" hade jag sett tidigare men visste inte att dom hade ett namn.
Buttplugen fick mig generad. Vi hade aldrig pratat om nåt sånt och den typer av lekar. Så här i efterhand inser jag ju att han kunnat se på bloggen att jag faktiskt har en buttplug själv. Vilket det även finns bildbevis på.
Jag valde dildon då den triggade min nyfikenhet och det kändes mest "snällt" eller hur man ska säga.
"Visa mig" bad han med en både bestämt men snäll röst.
Jag kände på leksaken i handen. Den var både mjuk och fast på samma gång och vägde mer än väntat. Jag la mig ner på rygg i sängen, slog på leksaken så den började surra och vibrerara. Jag la den först mot trostyget och lät den röra sig över tyget på trosorna innan jag drog trosorna åt sidan och blottade min fitta inför honom.
Jag lekte med dildon inför honom vilket gjorde att det hela kändes nytt och spännande - liksom att det inte var jag utan att det var en film. Leksaken kunde ganska lätt glida in mellan min fittläppar och vibrationerna spred sig. Samtidigt så brände hans blick över min nakna fitta där jag låg.
Sen kom det där oväntade...
"Vad är nästa då?"
Jag tvekade först. Han förväntade sig alltså att jag skulle göra ett till val?
Jag föll åter igen djupare in i mitt inre rollspel, där jag liksom automatiskt var mer mottaglig för hans dominans och ville vara till lags. Valet föll på repet, även om jag han tänka flera snuskiga tankar om paddeln och buttplugen.
Han retade mig med repet och band mina händer samt gjorde öglor för mina fötter. Även den andra änden av repet inte satt fast nånstans så kändes det väldigt laddat att vara bunden på det sättet. Hur han ställde mig på alla fyra och med repets hjälp drog och fick mig att flytta fötterna så jag stod med rumpan i vädret vid sängkanten. Han stod bakom mig med full insyn.
Han kände på mig. Klämde på mina skinkor och drog ihop trosorna så det snarare blev ett par stringtrosor än ett par vanligt täckande trosor. Därefter drog han dom åt sidan och jag kände hur hans finger smekte i min öppning. Jag var så våt...
"Nu ska du få kuk. Jag lovar att vara försiktig" sa han bakom mig och jag kunde känna hur hans varma kuk kort därefter landade mot mina fittläppar.
Han trängde in i mig varsamt och hans kuk var något helt annat än leksaken jag nyss hade lekt med. Min fitta vande sig och snart så knullade han mig långsamt bakifrån.
Därefter drog han sig ur och jag fick ta emot en omgång smisk. Något som kändes väldigt snuskigt med tanke på mina söta trosor med texten "Fruity" på rumpan, som jag fortfarande hade på mig.
Han varierade mellan att knulla mig bakifrån och ge mig smisk en stund. Därefter lämnade han mig en kort stund och jag insåg att han plockade upp paddeln. Det blev en annan sorts smisk när paddeln träffade mina skinkor. Ljudet och känslan var inte samma sak men jag var honom till lags och gillade det.
Han fortsatte att tränga in i mig efter att ha gett mig smisk och upprepade det flera gånger. Han använde även repen några gånger för att få mig som han önskade, innan han forsatte knulla mig.
Repen om min handleder kom också till nytta. För när han var klar med att knulla mig så tog han tag i repet och tog upp mig från sängen och förde ner mig på golvet. Det var dags att suga igen. Den här gången var kuken allt annat än ren. Den glänste av vårat snusk efter att han knullat mig och jag tog hans väldiga kuk i munnen.
Efter att ha stått på alla fyra på sängen och bli knullad och smiskad samt att ha stått på knä med hans kuk i munnen - så hade jag glömt bort den sista leksaken. Det hade dock inte han gjort.
Han hjälpte mig lös från repen och det blev missionären och han tog sig även tid att smeka och utforska mig då han gett mig instruktioner att ligga med benen ordentligt uppsträckta och särade. Han smekte mig så skönt över klitoris och när hans finger gled in i mig så njöt jag än mer. Sen gled det där fingret ännu längre ner och det visade sig att mitt förbjudna hål inte gjorde speciellt mycket motstånd.
Ett finger över klitoris och det andra i min rumpa. När hans behandling drev på min kåthet och det började bli riktigt skönt så pullade han mig fullt ut i rumpan och det var inte direkt nån fråga eller protest från min sida när han sträckte sig efter buttpluggen.
Jag såg på när han förberedde och när den rosa pluggen närmade sig min rumpa och lite försvann utanför mitt synfält då jag mest såg min våta fitta som glänste.
Återigen smekte han mig över klitoris och jag kände trycket mot rumpan och den där känslan när jag ger efter och pluggen glider på plats.
Jag kommer ihåg att han såg så belåten ut. Hur han tittade på mig där jag låg med särade ben och nu hade en buttplug i rumpan. Han la sig ner över mig och långsamt förde han in kuken i mig. Det var trång och både han och jag kunde känna att pluggen verkligen tog sin plats även om det inte var någon större modell.
Han knullade mig även bakifrån när jag hade buttpluggen. Kuken, pluggen och att jag fick smisk var underbart upphetsande.

Inga kommentarer:
Skicka en kommentar